Kateřina Danielová

O mně – Kateřina Danielová

O mně - Kateřina Danielová

Jmenuji se Kateřina Danielová jsem z Olomouce a jsem majitelkou Salonu Katty. Moc ráda bych Vás touto cestou přivítala na mých firemních webových stránkách Salon Katty OLOMOUC které jsou o službách které poskytuji, či-li kosmetice, vizáži a masážích. Jako majitelka Salonu Katty se věnuji ne jen chodu samotné mé firmy ale rovněž se aktivně podílím na jejím chodu, kde mě můžete potkat jako profesionální kosmetičku, masérku a konzultantku pro vaší krásu.

 

O mně – Kateřina Danielová

 

Přístup na profesionální úrovni

Vždy se snažím, aby pro vás péče o vaši pleť i tělo byla nezapomenutelným a krásným zážitkem, ke kterému se rádi vrátíte. Ať už kvůli jeho účinnosti nebo jen kvůli relaxaci, která je stejně důležitá. Upřednostňuji individuální procedury, během níž se vám věnuji po celou dobu ošetření. Snažím se o to, aby bylo každé ošetření jiné. Jsem velice vnímavá a pozorná. Snažím se, aby pro vás byly všechny změny příjemné a před jejich provedením vás vždy informuji. Nemám ráda stereotyp, naopak využívám kreativitu.

 

O mně – studium a vzdělání

Pocházím z malé vesničky Domašov nad Bystřicí, která leží kousek od Olomouce v údolí říčky Bystřičky. Do Olomouce jsem se přestěhovala před 4 lety a začala jsem objevovat kouzlo nádherné Olomouce. Odmala jsem se učila líčit i česat, zajímala jsem se o módu i kosmetický průmysl.

 

Po základní škole ve Šternberku jsem šla studovat na Střední odbornou školu v Lanškrouně, obor kosmetické služby. Na škole jsem absolvovala plno kurzů. Účastnila jsem se soutěží Kalibr Cupu v kategorii MAKEUP. Podařilo se mi uspět a postoupit do dalšího kola v Praze. V Praze jsem si vybojovala krásné 4 místo. Pro mě to byla úžasná a pěkná zkušenost. Studium jsem ukončila v roce 2014 maturitní zkouškou a další rok jsem pokračovala na jazykové škole Lingua Centrum Olomouc – anglický jazyk.

 

Od června 2015 jsem pracovala na soukromé estetické klinice v Olomouci na pozici kosmetička a recepční. Měla jsem tu možnost vidět řešení zdravotních a estetických problémů. V současné době se kosmetice intenzivně věnuji a snažím se v tomto oboru dále vzdělávat. Doplňuji si vzdělání rekvalifikačními i doplňkovými kurzy. Sleduji všechny novinky, navštěvuji veletrhy, kongresy, přehlídky, abych měla přehled o aktuálních trendech.

 

O mně – Kateřina Danielová – něco ze soukromí

Mým snem vždy bylo věnovat se kráse a péči o tělo i duši. Mám velkou radost, že podnikám v oboru, kde mohu spojit své koníčky se zábavou a vykonávat práci, která mě velice naplňuje a baví. Mým cílem je spokojenost mých klientů a radost z toho, že se ke mně rádi vrací.

 

Po dlouhé době hledání a zkoušení produktů jsem zvolila spolupráci s profesionální kosmetikou Janssen Cosmetics, Saloos a dekorativní kosmetikou Arabesqua, Ardeco, se kterou pracuji v kosmetice, vizáži a masážích od samého začátku.

 

Co mě ještě baví? / Jaké koníčky mě ještě baví kromě péči o celé tělo?
Zajímám se o zdravý životní styl, mám ráda sport (fitness, běh, in-liny). Turistika na horách pro mě znamená dokonalou relaxaci, experimentuji v kuchyni, miluji výzvy, čtu knížky, zajímá mě kultura ve městech. Ráda poznávám nová místa (málokdy se vracím na stejná). Nebojím se chodit do společnosti a poznávat nové lidi. Čas strávený s rodinou a přáteli je pro mě dobytí energie.

 

O mně – moje cíle

Věřte nebo ne, tato otázka je pro mě hodně těžká. Sny a priority má snad každý. Nejsem osoba co jen sní, ale posouvá se dál a priority si plní. Ale jednu věc moc dobře vím, vždy chci stát nohama pevně na zemi a zvyšovat své hodnoty a dovednosti.

Motto: Věř, běž a dokážeš!

 

Najdete nás …

 


Salon Katty OLOMOUC Vám moc děkuje, že využíváte naše služby – kosmetiku, úpravu vizáže v neposlední řadě masáže.  O to víc jsme Vám vděčni za využití našich služeb a rovněž za vaši návštěvu a přízeň. Salon Katty OLOMOUC, je klidnou oázou péče o vaši krásu, vzhled a zdraví uprostřed všech Vašich vzrušujících denních aktivit, které naše Olomoucké údolí provází.

Pokud jste byl/a spokojen/a s našimi službami, budeme jen rádi, když nás doporučíte svým přátelům. Zanechte nám své dojmy a zážitky v podobě krátké zprávy v naší Knize Návštěv ZDE

Sledujte nás na naší Facebookové stránce Salonu Katty OLOMOUC, kde pravidelně zveřejňujeme naše novinky, slevy a akce.