Kontaktní formulář

Kontaktní formulář Salonu Katty OLOMOUC slouží především pro Vás milý/é zákazníci/e když se chcete u mě v první řadě objednat, anebo když potřebujete poradit ohledně služeb které nabízím a to Kosmetiky, Vizáže a Masáží.

Kontaktní formulář

 

Nevíte si rady s líčením, nebo potřebujete zjistit rychle kdy se u mě můžete objednat? Zajímá vás, kolik výhod vám využití mých služeb přinese? Nebo pokud hledáte něco jiného, využijte tento můj kontaktní formulář a napište.

  


 

 


  

 

Kontaktujte mě a domluvme si schůzku

 

Napište mi klidně podrobnosti o co konkrétně by jste měli zájem. Co se Vám u mě líbí a třeba co by jste taky rádi u mě uvítali. Čím víc údajů mi dáte – tím přesnější budou moje odpovědi. Vždy ale potřebuji vyplnit vaše JMÉNO, E-MAIL, TEL. ČÍSLO a BALÍČEK SLUŽEB který jste si vybral/a, abych Vás mohla zpětně kontaktovat a domluvila si s Vámi schůzku, případně službu o kterou máte zájem.

 

Téměř okamžitě se vás budu snažit zpětně kontaktovat a pokusím se Vám nabídnout odpovědi, nebo termín naší schůzky. Pokud je těch Vašich dotazů víc a sám/a nenajdete řešení, ráda se vám budu snažit pomoct. Po přečtení Vaší zprávy, se budu snažit v co nejkratším termínu Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Služby o které máte zájem, si můžete vybrat také v nabídce zde na webové stránce Salonu Katty OLOMOUC.

 

 


Salon Katty OLOMOUC Vám moc děkuje, že využíváte naše služby – kosmetiku, úpravu vizáže v neposlední řadě masáže.  O to víc jsme Vám vděčni za využití našich služeb a rovněž za vaši návštěvu a přízeň. Salon Katty OLOMOUC, je klidnou oázou péče o vaši krásu, vzhled a zdraví uprostřed všech Vašich vzrušujících denních aktivit, které naše Olomoucké údolí provází.

Pokud jste byl/a spokojen/a s našimi službami, budeme jen rádi, když nás doporučíte svým přátelům. Zanechte nám své dojmy a zážitky v podobě krátké zprávy v naší Knize Návštěv ZDE

Sledujte nás na naší Facebookové stránce Salonu Katty OLOMOUC, kde pravidelně zveřejňujeme naše novinky, slevy a akce.